Gizlilik Politikası

Peakpara.com sitesinde bulunan haber, resim, röportaj, kod, gibi her türlü içeriğin telif hakları Peakpara.com site yönetimine aittir. Peakpara.com adresindeki yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Bu doküman, Peakpara.com sitesinin ve sisteminin bilgi güvenliği ile ilgili olarak kullanıcıları bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Peakpara.com site yönetiminin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanılamaz. Peakpara.com sitesinde bulunan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Peakpara.com herhangi bir bildirimde bulunmadan, her an değişikliğe gidebilir.

Kullanıcı verilerinin kaydedilmesi ve güvenliği Peakpara.com sitesini ziyaret eden kullanıcılara ait hiçbir özel veri tarafımızca kayıt edilmemektedir. Ziyaretçilerin site kullanıma dair veriler sadece anonim olarak site ziyaret deneyimlerini geliştirmek ve iyileştirmek amacıyla kaydedilebilmektedir. Siteye kayıt olan kullanıcılara (ÜYE) ait kullanım verileri ise, kendi kullanım tercihlerini belirleyebilecek seçenekleri sunmak amacıyla kaydedilmektedir.

Ziyaretçilerin Peakpara.com sitesinde hesap oluşturulması esnasında paylaştığı bilgilerin güvenliği Peakpara.com site yönetiminin sorumluluğundadır. Sistemde kayıtlı üyelerin bilgileri şifrelenerek kaydedilmekte, olası bir dolandırıcılık ya da saldırı tehdidine karşı güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Peakpara.com kullanıcı bilgilerinin paylaşımı sistemimizin üyeleri tarafından siteye üye olurken belirlenen (veya ilişkilendirilen sosyal medya hesaplarında yer alan) “kullanıcı adı” ya da tercihen isim soyad gibi bilgiler, sadece site üzerinden gerçekleştirilen paylaşım ve yorumlar gibi işlemlerde tüm kullanıcılara açık olarak gösterilmektedir. Bunun dışında Peakpara.com sitesine üye olan kullanıcılara ait bilgiler ve kullanım verileri sistem üzerinde güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Peakpara.com sistemine kayıt olan üyelerimizin oluşturacağı hesap bilgileri ve şifreleri kendisine özeldir, sitemiz tarafından başka kişi ya da kuruluşlarla paylaşılamaz. Bu hususta üyeler kendi ihmali ya da kusurundan bizzat sorumludur.

Peakpara.com sitesi ziyaretçileri veya sisteme üye olanların site üzerindeki yasal işleme sebebiyet verecek faaliyetleri sonucu resmi makamlardan talep gelmesi durumunda, kullanıcı ve kullanıma ilişkin verileri ilgili makamlar ile yasalara uygun bir şekilde paylaşma hakkını saklı tutar.

Peakpara.com sitesinin sunmuş olduğu kullanıcı tercihlerine göre şekillenen dinamik alanlarda, içerikler kullanıcı tercihlerine göre öncelikli olarak sunulabilmektedir.

Hesabınıza giriş yapın

Kayıt için formu eksiksiz doldurun!

Şifre Sıfırlama

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.